Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Online zuhany bug....

GTA V Online zuhany bug. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Amikor belépek a játékba,ott kezdem a játékot hogy zuhanyzok,de nem tudok kilépni a zuhanyból,mert eddig azt írta hogy "press (jobb egér) to leave shower",most meg újra beléptem online-ba és azt írja hogy "press (????) to leave shower" ugye a kérdőjel azt jelenti hogy nincs megadva beviteli parancs,de én semmit nem állítottam át a beállításoknál,sőt,reset-eltem a beállításokat,hátha lesz valami,de semmi.

2015. máj. 2. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Na én mondok neked egy tuti tippet.

Haverodat kérd meg, hogy indítson el egy job-ot, és hívjon meg téged Social Clubon keresztül, majd fogadd el. Így át fog rakni küldetésbe. Ha elkezdődött a mission/job akkor interakciós menübe(M gomb) a spawn locationt rakd át az apartmanod 'Garage' jára és puff kész is vagy.

2015. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!