Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban hogyan tudom...

Skyrim-ban hogyan tudom fejleszteni a mágiát?

Figyelt kérdés
Most újonc szinten vannak a lángok, szikrák, stb... és nem tudod hogy hogyan tudom fejleszteni.

2015. máj. 2. 12:42
 1/6 Csori96 ***** válasza:
A használattól fejlődnek az egyes képességek. Pl.: Ha használsz pusztítás (Destruction) varázslatokat, akkor a pusztítás képességed fejlődni fog. Ha a eléri a 25-ös, 50-es, 75-ös, 100-as szintet, akkor új és erősebb varázslatokat tudsz vásárolni a megfelelő kereskedőknél.
2015. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg elmész Winterhold-ba, ott az iskolában a tanárok tudnak tanítani.

Pro tipp: menj el Windhelm-be(Széltető) és ott keress egy koldust, nála vidd fel 75-ösre a zsebmetszést (pénzt is visszalopd tőle, így még jobban fog fejlődni, a tolvaj követ aktiváld előtte), utána mikor fizetsz a tanárnak, hogy mondjuk tanítson pusztítást utána vissza lopod a pénzed, és így ingyen fejlődsz. Mielőtt lopsz gyors mentsél egyet(F5) és utána lopd vissza, ha észre vesz visszatöltöd a gyors mentést(F9).

2015. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csori96 ***** válasza:
Egy tanárral legfeljebb 5 szintet lehet lépni, és függ a képesség szintjétől, hogy tud-e tanítani.
2015. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
minden szintlépés után előröl számítja az ötöt.
2015. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csori96 ***** válasza:
A karakter szintlépése után?
2015. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!