Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől lesz egy egér jó egér?

Mitől lesz egy egér jó egér?

Figyelt kérdés
Úgy értem mik kellenek ahhoz, hogy egy gamer egér jobb legyen egy másiknál? Dpit tudom, azon kívül? Főként nekem minecrafthoz kellene..

2015. ápr. 30. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
minecrafthoz jo a tescos eger is...
2015. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy egér attól számít jó egérnek, hogy :

1, mennyire áll neked kézre, mennyire élvezed a használatát

2, mennyire jó a "reflexe" az egérnek (a régiek ha gyorsan mozgatod akkor felrántják magukat)

3, van-e rajta jó fogás (ugye pl. ha felemeled visszarakni az egérpad elejére, akkor nem túl jó ha elcsúszik)

2015. máj. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Idéznék a lentebb linkelt kérdésből mert szerintem korrektül összefoglalta a lényeget a 9. válaszoló.

"Attól, hogy pontosabb a lézere, kellemesebb a fogása, nem csúszik ha megizzad a tenyered, jó a görgő rajta (nem tekerésnél nem tekersz véletlenül tovább"


Vannak még egyéb szempontok, mint a hozzá járó szoftver, változtatható súly, stb. Viszont szerintem ezek elhanyagolható dolgok a legtöbb embernek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..


Minecrafthoz bőven elég egy sima egér.(azért ne a legolcsóbb). De ha neked kényelmetlen a billentyűzeten megnyomni a különböző gombokat a menük eléréséhez, vagy az anyagokat görgővel kiválasztani, akkor egy 11 vagy több gombos rágcsálót javaslok.

2015. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél Genius egeret.Van több tipusú is.Tartós és nem csúszik.És alig 2k Ft.
2015. máj. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem ahhoz kéne hogy Pl 1 mp alatt 2x annyit üt mint én de köszi a hasznos válaszokat!
2015. máj. 1. 10:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy rossz kategóriát adtam meg, bocsi csak siettem..
2015. máj. 1. 10:16
 7/10 Jófej:D ***** válasza:
A minecraftban meg van adva hogy milyen gyorsan üthetsz. Attól még hogy gyorsabban nyomkodod nem fog gyorsabban ütni semmilyen egérrel.
2015. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 ezért találták ki a klickhacket! Nekem egy ~4k-s logitech egerem van, ez se csúcs. De ha pvpzel, és/vagy szörnyeket ölsz, akkor csak klickhack kell. Tudom ajánlani a CortX-et. És lehetőleg olyan szerverre menj ahol nem szólnak be ezért.
2015. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 Miért lenne jó? Attól még, hogy minecraft itt se szabad, hogy szétessen az egér a kezedben. ... Amúgy van egy kb. 7 éves genius egerem. Tökéletesen működik. Szóval, ha egeret veszel akkor genius vagy logitech.
2015. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

takar

dj a humor kategóriába te csicsk.a


!!!!!

2015. máj. 6. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!