Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem működik az Mk lol, valaki...

Nem működik az Mk lol, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az van hogy LoL-hoz használok mk lol-t és az ugye fel is veszi a meccseket. De én nem tudom visszanézni, mert azt írja ki hogy nincs kapcsolat a nézőkiszolgálóval. Ezt csinálja a lolplay vagy nem tudom mi a neve is. Hiába vagyok bejelentkezve ugyse és úgyse hogy nincs is megnyitva. Win 8.1 pro-t használok, de szerintem ez nem számít mert haveromnak így is működik hogy win 8.1 pro-t használ.

2015. ápr. 29. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
így első ránézésre egy lehetőség, hogy a tűzfal baszakszik
2015. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem működik úgy se,
2015. máj. 3. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Régebbi patch-ek visszajátszása nem működik, csak az amit a legújabb patch-el vettél fel. Ilyen hiba nekem csak a lolreplay-nél jelent meg anno, de ezt patchek múlva javították. Az mk lol nekem működik, csak néha többször kell betölteni mert replay hős töltés közben kidobja a hibát.
2015. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!