Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyen géppel elfutna a GTA V?

Ilyen géppel elfutna a GTA V?

Figyelt kérdés

AMD Athlon(tm) X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 GHz

4,00 GB RAM

Nvidia Geforce 210 DDR3 1024 MB 1200 MHz

64 bit Windows 7 Gamer Edition



2015. ápr. 29. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég valószínűtlen, ha futna is, akkor is a legminimálisabb beállítások és legkisebb felbontás mellett. Talán ez irányadó: https://www.youtube.com/watch?v=7cFd9miA8k0


De áruld már el, mi az a Windows 7 "Gamer Edition"? :D

2015. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Buherált OS lehet szerintem.Én találkoztam már server 2012 server gamer editionnal is....
2015. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha el is indulna 0 lenne az élvezeti értéke.
2015. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) :D.

ja és a Windows 7 Gamer Edition van ilyen és ezt kizárólag játékokra találták ki. Picivel jobban futnak rajta a játékok mint sima Win 7-en . Legalábbis ezt mondták .

Az alap háttérkép az Crysis-os volt :D

2015. ápr. 30. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Utólag utánanéztem, mi is ez a Gamer Edition dolog, valóban nem hiteles, eredeti Windows 7. Attól nagyon is távol áll. Sosem ütköztél problémákba vele, frissítés és egyéb során? Bár feltételezem, ahogy egy kalóz verziót, ezt se frissíted..


Úgy tudom, egy csomó szolgáltatást kiszednek az eredeti W7-ből, meg pluszban hozzáraknak egy-két "hasznosnak" mondott programot játékok szempontjából, de végső soron problémásabbnak bizonyulhat az ilyen buherált verziókat használni, mint egy kalóz Windows 7 Home Premium-ot.


Én nem bíznék benne, de ez csak szubjektív véleményem. Eszem ágában sincs kötekedni.


#1 voltam.

2015. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!