Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet World of Tanksban...

Hogyan lehet World of Tanksban átmenni másik szerverre?

Figyelt kérdés
van arra mód egy kliensel vagy máshogyan, hogy EU serveren regizett accommal felmenjek ázsiai vagy NA serverre játszani?
2015. ápr. 29. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2015. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem van XVM stat modom és volt olyan amikor mutatta, hogy kínaiak meg oroszok platonban jöttek és az országuk címere látsazott és nem volt statjuk 10-es tankkal. Mondták, hogy köszöntünk titeket európaiak. Elvileg lehet eszerint valahogyan ?
2015. ápr. 29. 19:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Állandóan szívóágon vagyok az összes EU szerveren az AMX 50B-t le sem tudom csillagozni az összes 10-es tankom állandóan vereséggel végződik, unommár. :/
2015. ápr. 29. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
A szerverváltás nem fog azon segíteni, hogy egyfolytában elveszíted a meccseidet. Magadba kellene nézned és elfogadni, hogy nem vagy elég jó ahhoz még, hogy 10es tankokkal játssz.
2015. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem értetted meg amit írtam. Nem azt mondtam, hogy béna vagyok, hanem hogy állandóan szopat a játék ! Sorban kikapom egymás után a meccseket.


megyek a tankkal jól játszok van 2-3 killem sorban és mégis vereség egymás után a csapat teljesen ostobán játszik és jön a vereség egymás után. Aztán hadi pórciót az IS 7-re kilövök 4-et és mégis kikapunk :/


Szinte az összes 10-essel így van úgy 1 éve. Ritkán nyerek nagy nehezen egyet, olyannincsen hogy 2 win legyen egymás után. Miattam meg ugye egy csapat nem kaphat ki, tehát az nemlehet, hogy egymás után kapunk ki miattam. Na az más kérdés, hogy a 10-es tank semmiben sem különbözik egy 7-8 vagy akár 9-estől. Ugyanúgy átlőhető előről, ugyanúgy lőni kell vele stb.


Hogyan lehetne megcsinálni, hogy átmegyek másik szerverre pl kínaira, amcsira, hátha ott kedvesebb emberek vannak és nem az összes 10-meccsen menne a retardozás meg reportolás kezdve onnan hogy miért arra mész stb.

2015. ápr. 29. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát, őszintén szólva én ezért hagytam abba a world of tanksot és mentem át war thunderre. Ott jutalmazzák a jó egyéni teljesítményt függetlenül attól, hogy győztél, vagy vesztettél, a győzelemért "csak" jutalom jár, a vereségért "csak" azt kapod, amit kiérdemeltél.
2015. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a War Thunder teljesen játszhatatlan ! Ilyenkor az ember választásba kerül, vagy hagyja ott azt a játékot amit élvez, csak azért mert a készítők úgy alkották meg, hogy állandóan szivatja bizonyos embereket vagy pedig egy élvezhetetlen, de akár hozzátanúlható játékkal játsz, ami hagy játszani.


Szerintem ilyenkor az embernek nem szabad lemondania a vágyairól. Nem szabad engedni, hogy mások mondják meg mit csinálj ! Hiszen akkor ők győztek azzal, hogy elmész. Ráadásúl te sem élvezed, hiszen írod, hogy csak ezért hagytad ott a wot-ot.


Szomorú ez:/

pedig lehet a megoldás egyszerű : szerverváltás. Kérdés : hogyan?

2015. ápr. 30. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:

a War Thunder teljesen játszhatatlan! kifejtened?

mert a készítők úgy alkották meg, hogy állandóan szivatja bizonyos embereket - nem unjatok mar ez a "WG direkt ENGEM szivat" osszeeskuves elmeletet?

a megoldás egyszerű : szerverváltás. Kérdés : hogyan? - mint minden normalis jatekban fizetni kell, es azt a cash shopban lehet. szoval szepen szetnezel hogy egyaltalan letezik-e ilyen opcio, de valoszinu hogy nincs.

vagy szepen reggelsz egy uj accot mas szerverre, majd pofara esel mert mas szeron is ezt fogod tapasztalni, felteve ha egy napnal tobbet jatszol a nagy ping miatt.

2015. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Te játszottál War Thunferrel ? Én most nem a repcsi részét kérdezem, hanem a tankosat, azt a bizonyos Ground forcesre hallgatót. Megnéztem egy oktató videot és borzalmas volt. A játék grafikája nem tetszett :(


Kipróbáltam és szőrnyű volt. 5 percig kell gázólni a zsungelben ellenségre vadászva, míg odaérsz. Nincsenek városi pályák, ha igen azok is mind dzsungel. Egy meccsnél többet egy nap képtelen voltam menni.


Semmilyen játékügyesség nem kell hozzá. Nincsen életerő amit lőjjenek, így teljesen random, hogy ki kit lő ki és nem az ügyesség függvénye, innentől kezdve kb értelmet játszani vele és tudom mi van top tierben, mert van prémium top tier tankom és sokkal rosszabb. Összevissza lövőldöznek láthatatlan célpontokra az emberek.


A WG-s szopóág nem összeesküvéselmélet. Keress rá a RANDUM nUMBER Generátorra = RNG és meglátod, hogy még top TD-vel sem lehet sokszor a papír artyk páncélját átütni -.-


Figyi, Hogyan lehet World of Tanksban átmenni másik szerverre?

2015. ápr. 30. 17:09
 10/11 A kérdező kommentje:
andrysh ne harizz, de ha már leállunk vitatkozni a játékról mond már meg mennyi a WN8-ad? ide [link] szépen írd be a játékosneved, nem kell semmit csinálnod és mond már el mennyi van a WN8 mellé írva ? Csak azért kérdezem, mert sok noob, leming meg fogyatékos van, akikre felesleges erőt parazolni. Nem tudni, mi az az RNG elég gázos.
2015. ápr. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!