Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fut a GTA 5 crackelt verzio...

Fut a GTA 5 crackelt verzio HP Pavlilion G6-on?

Figyelt kérdés

Már tobb mint egy hete probalom elinditani a jatekot kulonbozo verziokrol es nem akar elindul nem tudom hogy mi lehet a probléma mert a gépigényeknek a gepem eleget tesznek:

Intel Core i7 3632 QM proci CPU 2.20GHz-3.10GHz

4 GB ram

2 videokartya: Intel Core HD 4000 és Amd Radeon 7600M

Win 8.1 64bit

Már tényleg sok mident kiprobaltam minden drivert telepitettem, frissitettem de meg semmire sem jutottam.

Megkoszonnem ha tudnatok vmiben segiteni!



2015. ápr. 27. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"Már tobb mint egy hete probalom elinditani a jatekot kulonbozo verziokrol es nem akar elindul nem tudom hogy mi lehet a probléma..."


Az a probléma, hogy NEM EREDETI! A pofám leég az olyanoktól, akik reklamálnak a lopott szoftverek miatt. Majd ha megveszed, és tíz napig nem tudsz vele játszani (mint én), akkor jogosan reklamálhatsz.

2015. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A probléma mindössze annyi hogy nem fogta fel a kis hülye fejed, hogy még nem létezik működő tört verzió.
2015. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már igen!
2015. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!