Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V mennyire van jól optimal...

GTA V mennyire van jól optimalizálva?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy egy Hd7850 OC, FX8320 OC, 8GB 1600Mhz-es gép mennyire futtatná jól, és mire számítsak a grafikai beállítások terén.


Láttam pár videót youtbobon, hogy így úgy magas beállításokkal fut hasonló konfigon de nem vagyok meggyőzve a Rockstar optimizálási képességeiről.



2015. ápr. 19. 20:34
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Ennyivel el fog boldogulni. Nekem is hasonló konfig van, optimista vagyok ezzel a játékkal kapcsolatban :) A gépigénye nem annyira brutális, ebből jókat következtetek.
2015. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban van optimalizálva, mint a 4 mikor kijött. A konfigod pedig el fogja vinni könnyedén. Maximum a kártya miatt nem fog menni több helyen a very high.
2015. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elég jól
2015. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Sokkal jobban van optimalizálva, mint mikor a 4 kijött."

A 4 nem is volt optimalizálva, nem is értem hogy adhatták így ki.

Az GTAV-t egyébként a Rockstar North csinálta, akik anno a Max Payne3-at hozták PC-re. Ők tudnak optimalizálni.

2015. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!