Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect, Indoctrination...

Mass Effect, Indoctrination Theory. Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
Én pl úgy gondolom, hogy nagy valószínűséggel igaz.

2015. ápr. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Már rég megcáfolták. És hivatalos közlés is van ami elhatárolódik az ötlettől.

Sajnos marad a befejezés amit adtak. :(

2015. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én úgy tudtam, hogy se nem cáfolták, se nem igazolták.
2015. ápr. 19. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Angry Joe(youtube)-nál van videó, amin felolvassa a közleményt, még az extended cut előtt adták ki.
2015. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Majd megnézem. :(

De azért jó, hogy még mindig vannak itt Mass Effect rajongók. És Ending ide vagy oda, én imádom a Trilógiát, Shepard-öt és a többi r*hadt jó karaktert. *.*

2015. ápr. 19. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp ez a lényege a végének, hogy Te halsz meg. Aki az ilyen IT hülyeségekben hisz, csak azt bizonyítja, hogy a játék üzenete abszolút nem ért el hozzá. Az trilógia magját a közted és a legénységed közötti kapcsolat adja. 3 epizódon át ezt próbálod elérni, hogy mindenkit megments, mindenkinek segíts, végig a csapattársaid állapotával vagy elfoglalva, gyakorlatilag magaddal nem is foglalkozol, azon kívül, hogy néha armort cserélsz. Ez a drámai a 3 végébe, hogy a saját életed árán mented meg a galaxist, és itt realizálódik benned, hogy saját magaddal nem is törődtél az egész utazás során, csak másokkal. És ezért egy hős Shepard. Ez az értelmet az egész trilógiának.


De a 4-ben új főszereplő lesz, már a legtöbb infó kiszirvágott vagy 3 hete. Biztos hogy lesz valami utalás Shepardra, meg Liara tuti feltűnik majd benne, de kb. ennyi.

2015. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!