Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Space Engineers-el játszom....

A Space Engineers-el játszom. Túlélő módban hogyan tudom használni az összekötőt?

Figyelt kérdés

v01.051.011-es verzióval

a "2 platforms" pályán játszottam, építettem egy hegesztő hajót (elöl hegesztő, utána begyűjtő abból kivezetve cső rá a továbbítóra aztán két irányba elvezetve a csövek egy közepes teherkonténerre és erre rácsatlakozik az összekötő) és a hajó összekötőjével szeretnék csatlakozni a platform összekötőjére, hogy a konténerből átvegyem az alkatrészeket. Ha jól tudom az összekötő ledjének sárgán kéne világítania ahhoz, hogy működjön de hiába állok rá nem reagál.


2015. ápr. 16. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a bázis tulajdonosa "senki", de a te hajódnak a tulajdonosa "én". A bázis összekötőjénrk a tulajdonjogát úgy tudod átállítani, hogy rámész a kurzorral a kis "gombocskára" nyomsz egy "K" gombot és ott a tulajdonjogot átrakod "én"re.
2016. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!