Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Revelations?

Vandor95 kérdése:

Assassin's Creed Revelations?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az imént említett játékkal kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek eredeti cd-je? Szeretnék multiplayer-ezni, de 6 játékos szükséges legalább hozzá. Tudom nem egy divatjáték, de ugye újabbakról még nem találtam kalóz kiadást és különben sem vinné a gépem. Ezt is azért vásároltam meg, mert volt egy apró problémám a másolattal. Szóval ha valakinek meg van ez a játék (vagy az ACB), kérem jelentkezzen.



2015. ápr. 15. 21:00
 1/1 anonim válasza:
Hali nekem megvan mindkettő csak annyi gondom lenne vele h ha felmegyek akkor mindig nagyon kevesen vannak és mire várok 2 órát még akkor is csak max 4-en vannak (legjobb esetben 5-en) szóval nagyon is játszanék vele.Felveszlek barátnak ha gondolod csak hol vetted meg? Steam vagy UPlay?
2015. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!