Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Worldof Tanksban miért nem...

Worldof Tanksban miért nem ixelik be a javítást egyszer, miért áll a roncs a garázsukban?

Figyelt kérdés
Az miért van, hogy nem javítják meg a járművet, hanem ott áll roncson a garázsba és az adott csata előtt, ha azzal akar menni, akkor ixeli be a javítást gyorsan. Sok ilyet látok streamen, unicumoktól. Ez miért van? Nem egyszerűbb autojavítást beixelni egyszer az életbe?
2015. ápr. 14. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mit zavar teged?
2015. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így jelzik melyikkel volt vesztes csata.
2015. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy zavar. Azt kérdeztem, milyen funkcionális értelme van? Az unicum/kiváló játékosok nem véletlen csinálnak bármit is. Valami oka lehet, én nem értem.


Azt, hogy győztes vagy vesztes a csata független attól hogy javítás szükséges-e és nem ebből látják.

2015. ápr. 14. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
A javítási költségek így a kasszában maradnak. El lehet költeni másra. Új tank, fejlesztések, felszerelések,stb.
2015. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ebben sincsen reláció, mivel előbb utóbb ki kell javítani ha csatába akarsz menni és az nem nagy összes, nem fogsz belőle max 1-2 javítókészletet venni, ellenben az állandó beixelgetés teljesen fárasztó.
2015. ápr. 15. 00:18
 6/6 CptTomato ***** válasza:

Reláció? >;<;= ....kevered a dolgokat.

De te mit csinálnál ha 100000 forintot keresel és venni akarsz egy 100000 ft-os akármit?! Nem fizeted be a csekkjeidet és akkor megtudod venni....


Azontúl pedig így nem kell annyit számolgatni fejben hogy igazából mennyi pénze lenne meg ilyesmi.... főleg ha van valami consumable ami aranyba vagy sok ezüstbe kerül akkor nem biztos hogy megakarja venni minden meccshez.... ugyanez az arany lőszerrel stb..

2015. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!