Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Source-ben...

Isti?! kérdése:

Counter Strike Source-ben zombi szervereken miért laggolok?

Figyelt kérdés
Counter Strike Source-ben némely zombi szerveren laggolok, ha másnak nagy a pingje akkor az enyémet is növeli. De érdekes modon csak nekem laggol a szerver, másnak lehet 200-as pingje is, de én egyszer-egyszer megakadok vagy laggolva lemaradok a többiektöl. És emiatt átváltozok zombivá, igy szar a statom. Ez föleg ze mappokon idegesit zm-n még kitartok. Pedig minden progim offolva van(Bit Torrent, uTorrent,stb...)! Pls segitsetek ha tudtok? Elöre is kössz :)

#lagg #Counter Strike Source-ben #egy-egy zombi szerveren #általában a pingem 30-50 #de így 100-115;de csak nekem laggol #a zombi szerver #másnak 200-on felüli #a pingje és egyáltalán nem laggol.
2015. ápr. 14. 13:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Már rájöttem, miért laggolok.

Nem elég jo a procim a Counter Strike Source lagmentes müködéséhez, mivel nekem csak 1.00 GHz procim van és a játék minimum 1.2 GHz igényel, és azért is lehetséges mert orosz szerokon szoktam játszani és nincs kistávolságra tölem Oroszorzság, aki ért ehez tudja miről beszélek, csak most nem fogalmazom meg bövebben.

Itt a CS:S gépigénye: [link]

Emiatt laggolok akkor is amikor botokkal játszom, max 11 playerrel(BOT) mejen lagmentesen.

Ha 32 bottal játszom akkor már ismételget egy-egy rádió üzenetet 3x is és szó szerint kibirhatalanul laggolok. A Counter Strike Global Offensive meg el se indul, nem csoda hisz ahoz a minimum 2.00 GHz.

2015. okt. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!