Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt a neve ennek a játéknak?

Mi volt a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés

Én egy 2004-es Mio GPS-en játszottam, szerintem Pc-re és mobilra is kiadták. Egy régi stílusú RPG volt, ahol egy Duncan nevű csávót kellett irányítanunk. Volt benne olyan ellenség, hogy óriáspatkány, meg zombi, meg sellő, lehetett benne mágikus harci tekercseket venni, fegyvereket találni, meg volt adva a fegyverek élettartama. Fő questje a Dark Dragon volt, amiről semmit nem lehetett tudni. Volt egy híd, amin csak akkor engedtek át, ha megszereztem egy amulettet. Volt benne egy ház, amihez nem találtam a kulcsot soha, és egy Rufus nevű csávó, akitől meg lehetett szerezni a skeleton key-t. Ilyen nevekre emlékszem: Forest Love, Lamberjack. Jaj és az első fegyverünk egy lapát! XD

És a harcok úgy mentek, hogy én léptem egyet, majd az ellenfél is egyet. Harc közben választhattam, hogy fegyvert, varázsitalt, vagy mágikus tekercset szeretnék használni. Ha az életem elérte a nullát, bejött egy kép és kiírta: (angolul) Nem halt meg, de gyógykezelésre szorul.

Ez minden, amit tudok róla. SEGÍTSETEK!!!



2015. ápr. 12. 22:23
 1/1 A kérdező kommentje:

Megvan!!!!!!!

Hosszas keresés után… Amikor már elvesztettem a reményt… Végre… Megtaláltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arvale: Journey of illusion

2016. febr. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!