Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Melyik platformra...

Szerintetek Melyik platformra vegyem meg a GTA V-nevezetű játékot? Ps4 vagy Pc

Figyelt kérdés
Van nekem egy szerény 6 magos R9 270X-es gépem és nyáron egy ps4-em. Dilemában vagyok mert nem tudom eldönteni hogy melyikre vegyem meg Pc játszatnék a "barátaimmal" akik nem nagyon hinném hogy játszanának velem leszaroztam a League of Legends c.játékot amiért ők a Skyrim-t. Ps4-en pedig találtam egy jókis csomagot amiben a GtaV és egy kontroller található ami jól jön a Mortal Kombat X-hoz A válaszokat előre köszönöm

2015. ápr. 9. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne kérdés a konzol.
2015. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pc
2015. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pc-re sokkal több küldi lesz

olcsóbb is mint ps4-re

de nem nagyon akarják kiadni

2015. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VargaPeter1993 válasza:

amelyiken jobban szeretsz játszani!

Jelenleg konzolon biztosabb hissz pc re kise jött még kitudja hogy lesz optimalizálva... De ha megvárod hogy kijöjjön és kiderüljön milyen lett akkor meg tényleg döntsd ell min szeretnél játszani

2015. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bleichings ***** válasza:
56%
Pc-re, sokkal jobb mint konzolon
2015. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ps4
2015. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!