Fiúk, nektek mi a véleményetek azokról a lányokról akik játszanak minecraftal?
Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 16:41
1/6 anonim 



válasza:





Az, hogy igénytelenek. Ha már játszanak, legalább normális játékkal tegyék.
2/6 anonim 



válasza:





Miért lenne igénytelen? Ennyi erővel az összes FPS játék, mint battlefieldek, cod, cs, stb is mind igénytelen, hiszen másról sem szól, mint halomra lőni egymást.
Amúgy meg mindenki azzal játszik, amivel szeret és ennyi.
3/6 anonim 



válasza:





Ahogy mondtad, mindegyik amit felsoroltál az igénytelen kategóriába tartozik.
4/6 anonim 



válasza:





Ja és a kérdező a véleményünket kérte (Ami mint tudjuk szubjektív), én leírtam az enyémet, szóval válaszoltam a kérdésre. Innentől kezdve nincs miről vitázni.
5/6 anonim 



válasza:





Biztos népszerű vagy a szerveren, ahol játszol :P :)
6/6 anonim válasza:
# 1 Te vagy az igénytelen :)
Ment a DÍSZLÁJK ahogy szereted :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!