Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most mit csináljak wot-ban,...

Most mit csináljak wot-ban, nagyon elbatam? (wolverine)

Figyelt kérdés
wolverine tankban megvolt ugye az első ágyú de megvettem mielött fel tudta volna rakni és most az első van kipipálva de a másodiknál nincs semmi sem xp-s vásárlás sem credites.hogy tegyem fel? amúgy átütést a a jobb vagy az életerősebzés és 2 lőszer van benne

2015. ápr. 7. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarázd el érthetőbben,tehát...

Először is elbírja a flefüggesztés?

Nem azt kellene venni és akkor már felbírnád tenni?

Mond meg és segítek neked!

Egyébként előszörre is mindenképp a páncélátütést nézd meg jól,hogy a veled kb egy szinten lévő tankoknak át bírd hasítani a páncélzatukat,utána a sebzés már csak másodlagos,nem tudom hogy tier VI-ban milyenek a páncélvastagságok(játszottam már régebben,csak abbahagytam)de szerintem egy 100-150 mm átütés elég tier VI-ba.Egyébként csak,hogy dicsekedjek! :P

Én a wolwerinéket a pz 1 c-vel aláztam mert olyan kicsi a páncélzatuk,főleg hátul! :D

REmélem segítettem!

2015. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CptTomato ***** válasza:

Minden tanknál a lehető legnagyobb átütésű lőszert használd... és a lehető leg gyorsabban tüzelő ágyút.

AP lőszer ami mindig a nagyobb átütés a he amelyik a nagyobb sebézsű ne használd(ha tudni akarod miért használd a keresést nemrég kifejtettem egy srác kérdésében) ezen túl van még az überbrutál nagyon nagy átütésű lőszer ami 99%ban ugyanúgy sebez mint az AP... ez prémium lőszer amit vagy nagyon sok ezüstért vagy aranyért veszel...HEAT, HESH, APCR ...


Amúgy két lehetséges oka van hogy nem tudod felrakni az új ágyút:

-nem bírja el a tank----> vedd meg a jobb lánctalpat

-nem kompatibilis a tornyoddal -----> vedd meg a jobb tornyot

2015. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés köszi
2015. ápr. 7. 15:50
 4/4 anonim válasza:
vagy csak nincs felszerelve----->jobb klikk felszerelés
2015. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!