Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha venni akarok titokba egy...

Ha venni akarok titokba egy 18+-os játékot hova rejtsem vagy mit csináljak hogy ne vegyék biztosra észre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretnem megveni a gta 5-t már minden barátomnak megvan csak nekem nem.Kértem százszor a szülöket de nem engedték meg soha pedig iskolában is probáltam sokal jobb leni ennek érdekében de akkor se engedték. Ebből elegem lett és mist azon vagyok,hogy titokba megvegyem. Mit ajanlotok hova rejtsem vagy hogx mit csináljak ha éppen jönnek és játszok? Jó tippeket várok ;)

2015. ápr. 7. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

50-100 órán keresztül rejtegetni akarod a gyanakvó szüleid elől? Lecsavart hanggal, az ajtót figyelve akarod végigjátszani?

Felejtsd el.

2015. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is vedd meg csak a kódot. (Steam) Nem kell mindent boltban, cdvel tokkal együtt megvenni. De ha mégse sikerül, azért egy DVD tokot el lehet úgy rakni, hogy ne találják meg. Vedd ki belőle a borítót és dobd ki, akkor csak egy sima fekete tok lesz, bele úgysem néznek.

Másodszor nekem 325 órám van a Sims 4-ben, anyám kb 1x ha látta, hogy játszok vele. Tudod, van a billentyűzeten a windows gomb, ami egy nyomásra lehúzza a játékot a tálcára (bár nem tudom, GTA közben ez mennyire nyerő megoldás, sose játszottam vele)

Amúgy hány éves vagy? Én kb talán 15től engedném a GTA-t.

2015. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"iskolában is probáltam sokal jobb leni"


Úgy látom nem sikerült. Indulás tanulni.

2015. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindenféleképpen dobozosat akarsz akkor: Ágyneműtartó, ruhásszekrény, a papírt kidobod belőle és akkor egy sima tok lesz stb.

De szerintem hagyd. Nem nagyon lesz úgy jó, hogy titokban játszol vele. Hány éves vagy?

2015. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rejtsd el 1 filmesdobozba. Ha van olyan film amit tuti nem néznek meg akkor oda.vagy könyv, tv alá , vékony tok az asztal lapja alá ragasztva,VAGY mondd: Letöltöttem , havertól kölcsön kaptam. Amugy mi a baj? Az hogy drága vagy hogy 18 on felüli?
2015. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!