Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of Tanks-ben két prémium...

Word of Tanks-ben két prémium tank között vacillálok T34 vagy Löwe. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van már egy Jagdtiger 8,8-am nagyon szeretem és a németeknél több tanágat is fejlesztek, bár viszonylag új játékos vagyok. Mind az amerikai mind a német nehéz tankokat fejlesztem, így a legénység képzése mindkettőnél előny, imásom a német tankokat és a páncéldöntögetésbe most kezdek belejönni, az amerikai t1-et csak tegnapelőtt fejlesztettem ki.

A legfontosabb persze, hogy élvezetes legyen, hiszen játékról van szó :)



2015. ápr. 6. 17:34
 1/5 CptTomato ***** válasza:

T34

a löwe jó..de már nem olyan mint régen..

T34-nek meg még ráadásul több esélye van 10esekkel szemben is.

2015. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs tier korlát? Jt88-al nem kerülök tízesekkel szembe.
2015. ápr. 6. 18:01
 3/5 CptTomato ***** válasza:

igen a jgtiger a superpershing, meg az amx(heavy), meg asszem az is6nak prémium matchmakingje van a többi nyolcasnak nincs....(már ami még kapható)

és fellebentek pletykák hogy ezeket is szépen lassan kivonják a boltból majd ...mint most a tog 2-t és társait.

2015. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszi, akkor t34 lesz :D
2015. ápr. 6. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
T34 egy hulladék minden azaz minden belövi. Iszonyat lassan tölt 14sec!!! Illetve semmit nem találsz el vele mert 3.4 a célzás idõ azaz nagyon pontatlan. Ugy szar ahogy van. A löwe ágyuja tökéletes gyors pontos meg a tank teste páncélozotabb . A besorolása is jobb mint a T34nek.
2016. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!