Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gangstar Vegas: gyémántok?

Gangstar Vegas: gyémántok?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a Gangstar Vegasban növelni a gyémántok számát, anélkül hogy vennem kéne? Valami jó cheat?

2015. ápr. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont az a lényeg, hogy venned kell, abból él a kiadója.

Nem, nincs hozzá működő csalás. Lehet, hogy a jóskapista azt állítja, de NINCS.

2015. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hiába veszek, a küldedésekért irreálisan sokat elvesz...sokra megyek azzal, hogy ingyenessé tették a játékot, ha cirka 50.000-be lesz kijátszani.xD

Akkor legalább adhatnák olcsóbban...

2015. ápr. 5. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, pont ez a lényege... Hogy még a gatyádat is ráfizesd..

Nagyon élethűen leírja a South Park mese, 18 évad 6.-ik része.. ;)

2015. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát őh, nem sajnálnám rá a pénzt, de mivel 20.000 forintnyi gyémántot összvissz 3 küldetésért elvett..Hát, szerintem keres más játékot:DD

2015. ápr. 21. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, persze a játék függők nem tudnak ellenállni, ha keresel más játékot, már helyesen cselekedtél :)
2015. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Qpmisi válasza:
Heckerprogram meg a hec csetek mind kamu nagyrésze átirányit hogy rendelj meg egy fizetös szolgáltatást és alkalmazást de azt elárulhatom hogy nekem sikerült a vegtelenites mert szarakszik a google+ amin at bejelntkezek oda a jatekba mert azzal meg faceval lehet oda belepni, de 50milliardbol 1 ilyen eset van mazlim volt van mig jo nem lesz mondjuk nekem mindegy mert elötte is már 54es szinten voltam.
2015. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Qpmisi válasza:
Végre sikerült egy olyan gangster vegest letöltenem ami ugyan csak 30mb körül van de lassan letölti magába a több mint 2GB-ot. Nekem nem volt fizetös vagyis muszály nem volt fizetnem amugy is kaptam hol 1 hol 3 video megnezése után 3 kristalyt. Amugy téves az a következtetés hogy ebböl gazdagszik meg a fejlesztö inkább a reklámokbol ami megtekintése után kristályt ad,amugy is igen kevés magyar eventezik Hungari Pmisi csapatba gyertek a gangster 4 ben ;)
2015. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Qpmisi válasza:
Azoknak akkik a Fb-n visszajelöltek elfogadták alkalmazásfelkérésem ,játékon belüli felkérésem barátnak azoknak már bebizonyitottam a Hungary Pmisi csapaton belül hogy valoban akármilyen cuccot el tudok küldeni ajándékba szinte ezalol pár vip cucc kivétel(nem minig kivétel) és persze pénzt meg gyémántot nem lehet küldeni másnak.
2015. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet videokat nezni 10 gemert

Ott a hit list ott is boven lehet meg a trophiknal

2019. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!