Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek legalább gold,...

Hogyan legyek legalább gold, League of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje próbálok feljebb kerülni, de ez nem akar összejönni, vagy a trollok vagy akf miatt, de van hogy csak egyszerűen nem vagyok elég. Van valami titok amit nem tudok vagy csak nem vagyok elég jó a goldhoz? (Amúgy adc-t szoktam játszani, a farmolás megy, de akkor mi van)
2015. ápr. 4. 19:46
 1/3 anonim válasza:
Próbálj midre gyúrni, adc mellé általában kell egy jó support is. midre vedd meg zedet, yasuot, katát, ahrit ezekkel tudod carryzni meccseket, úgy gondolom.
2015. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki afk és trollokra panaszkodik.Erről szokj le és magadba keresd a hibát. Ha mindent kiadsz magadból kétlem sok probléma lenne a Gold gyerekjáték. A lényeg alacsony champion poolt használja és bár "tudok minden karakterrel játszani" szűkíted azokat amikkel játszol és igazán jó vagy eredményeken meglátszik.Ha valaki meghal ne flamelj segíts másik lanen lévőnek inkább többre mész. Nincs titok de hosszútávon mindenki oda kerül ahova való nem sértés de ideig óráig lehet eltérés (lose vagy win széria), de troll és afk lesz minden szinten mindenhol tipikus "n00b" kifogás másnak is volt itt ott válik el a kiélezett meccsen tudod-e a pluszt nyújtani.Márpedig ha megnyered a lane-t az negyed győzelem és ha nyered a lanet csapattársaidat is kissé "tehermentesíted" hiszen segítségre szorul az ellenfél és ezzel erőforrást veszít más lane dominálásából ergo csapattársaid is több teret kapnak,de még egyszer olyan nincs hogy mindig szar csapatod van ha csak a meccsek felét nyered is simán platinába köthetsz ki.......
2015. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, de nem lettem okosabb.
2015. ápr. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!