Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elég jónak számít online...

Elég jónak számít online pókerban?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem bele...előtte még 1-2 napig játékpénzel játszogattam, most viszont rendes pénzel próbálkozom.

Na lejátszottam kb 10-12 játékot, ebből 3-at megnyertem, egyszer lttem második, többit nem tartom számon, mivel a 4. helyért nem jár pénz...de volt 5. 7.,...meg egy-kettő amit így utólag nagyon elhamarkodtam, sőt amikor második lettem, azt is elhamarkodtam, persze így utólag könnyű, de legalább rájöttem.


2015. ápr. 3. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sit and go? 12 játékból még semmi nem látszik, persze ha 3-at nyertél az jó, de ne vonj le belőle nagyobb következtetéseket. Nagyjából 1000-2000 db 9 fős kell ahhoz hogy kb lásd hogy vered-e a limitet, de a pontos ROI meghatározásához kb 10.000. 6max-ból meg 1500-3000 kell kb, ha normál sebességűt játszol, turbóban kicsit több, míg hyperben akár a 3-4x-ese is kevés lehet.
2015. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hogy egy saját példát is mondjak nekem volt, mikor 15 darabból 7-et nyertem, és 5-ször lettem második, de olyan is hogy 15-ből kb 2-szer értem pénzbe, 6 fősön, úgyhogy egy ilyen kis mintán még nem sok látszódik.
2015. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta buktam párat, de az önkontroll nagyban hozzájárul, felhúzom magam mikor valaki sz*aros kettessel meg hármassal győz, ezek után indulatból elég sűrűn all in-t nyomok...de mjad pár száz játék után nem lesznek ilyen problémák.
2015. ápr. 4. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!