Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék Euro Truck Simulat...

KukacHarcos kérdése:

Hogy tudnék Euro Truck Simulator 2 Multiplayer-ben játszani?

Figyelt kérdés
Szóval már nagyon régóta meg van a játék de én mikor megvettem nekem nem kellet steamen aktiválnom csak simán kódot a telepítés után megadtam majd hallottam hogy van multiplayer is hozzá már utánna néztem hol kell letölteni meg mit kell csinálni hogy multiplayerezhessek és hát steamesnek kell lennie a játéknak. A kérdésem pedig az hogy hogy tudnám meg csinálni hogy steamre tegyem a játékot?

2015. ápr. 2. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit a dobozban kaptál termékkulcsot, beaktiválod steamen, és steames lesz a játékod. :)


Hogyan is kell: letöltöd a steamet, bejelentkezel, és a bal alsó sarokban van egy lehetőség + játék hozzáadása, termék aktiválása a steamen, bead egy kicsi ablakot, következő gomb, elfogadod, a csíkba beírod a termékkulcsot.

2015. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!