Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fraps nagyon halkan veszi...

A fraps nagyon halkan veszi fel a hangom. Miért?

Figyelt kérdés
Haverommal megpróbáltunk felvenni egy videót Fraps-el. Ő tisztán hallatszott ellenben én nagyon halk voltam. Mit tegyek, hogy én is rendesen hallatszódjak?

2015. ápr. 1. 12:58
 1/2 JustTheGame válasza:
Ha ez segít:írd be Start lapba hogy Hang/Sound és ott kiadja a vezérlőpultnál egy olyan kis hangszóró szerűséget.Arra rámész kidob egy kis ablakot rámés hogy felvétel/Record.Ott van a mikrofonod és a mikrofon jelszintje/jelerőssége.A mikire 2x bal kattintás,És kiadja a tulajdonságait.Ott rámész a jelszintek re és ottvan a db és az alap hangja felhúzod 100% ra az alap hangot ha még mindig kevés akkor rakj rá db-t is csak akkor picit vissza lehet majd hallani.Remélem tudtam segíteni!
2015. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de sajnos nem működött.
2015. ápr. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!