Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdvözletem! Miféle tiltást...

Apabarat kérdése:

Üdvözletem! Miféle tiltást kapsz a see mta multi theft auto szerveren?

Figyelt kérdés

Pontosítva: 20 napos tiltást kaptam xy okok miatt ez rendben van !

De miért van az ha belépek a szerverre nem jelenik meg a bejelentkezési panel?

Próbáltam i.p cim cserét is , de ahogy belépek egyből beugrik h ki van tiltva a szerverről !

Windowsot is cseréltem és csak nem működik!

Van valami megoldás arra,hogy még a régi karakterem tiltás alatt van egy újat létrehozzak és azon játszassak ?



2015. márc. 31. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A tiltást a külső IP-d alapján kaptad. Tehát ha átviszed ismerőshöz, szomszédhoz stb a gépet onnan játszhatsz tovább (feltéve hogy nem Ip + account bant kaptál).

Megoldás: új IP-t kell lekérned, ezt elérheted dinamikus IP-vel, esetleg a router gyári állapotába visszahelyezéssel (panelen vagy reset reset 10 perc áramtalanítás reset reset). Amúgy meg nem kéne olyanokat csinálni, amiért kitiltanak (káromkodás, csalás, átverés stb) és nem lenne ilyen gondod.

2015. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!