Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Seemta-n kaptam jailt non rps...

DDDDani kérdése:

Seemta-n kaptam jailt non rps fegyver elővételért, mi számít még is rp-s fegyver elővételn? Mire kéne mé. Figyelnem ha testőr vagyo?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem ott kérdezed meg? Aki ott játszik az ismeri a szabályt és garantáltan válaszolni tud neked.


Itt a legkisebb az esélye hogy illetékes ember tud és fog válaszolni, és a legnagyobb az esélye hogy ez lesz az egyetlen válasz itt.

2015. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na már is megcáfolnám az első választ...;)


Kérdező, minden fegyvert le kell normálisan RP-zni! Ha kiskalibert (deagle, tec, uzi, colt, kés,) veszel elő, azt kell beírni pl. /me a jobb kezével lassan hátranyúl, felhúzza a pólóját és előveszi az öve mögül a Colt-ot. Persze előveheted még egy öltöny belső zsebéből stb. Azt is RP-zni kell hogyha visszarakod a fegyvert. Nagykaliber (sniper, shotgun, vadászpuska, m4, mp5, ak47) esetén pedig a házadból vagy kocsid csomagtartójából illik elővenni a fegyvert, mert egy AK nyilván a valóságban se fér el a pólód alatt.

2015. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha bármi kérdésed van, írj privátban, elég nagy veterán játékos vagyok már.
2015. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm másodiknak,meg harmadiknak is! Elsőnek meg ment a dislike:)
2015. márc. 29. 19:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Do-val is lehet rp-sen elővenni nem?
2015. márc. 29. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. pl: /do egy fegyver van felakasztva a hátára. /me hátranyúl és leveszi a fegyvert, majd kibiztosítja
2015. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence Abonyi válasza:
Kérdésem van nekem is: ha nem fegyvert, hanem valymi tárgyat szedek elő, azzal is /me-zni kell? (pl:baseball ütő, fényképező, stb)
2017. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De minek kell le /me-zni ha automatikusan kiirja hogy xy elovett egy telefont/coltot stb..
2017. febr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne a gép rp-zzen már helyetted! Amit kiír azért van hogy meggyorsítsa az rp-t és nem azt, hogy azzal minden el is van intézve.
2017. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!