Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb horror játék?...

Dramon kérdése:

Melyik a jobb horror játék? Condemned Criminal Origins vagy Haunted House Crypt Graves?

Figyelt kérdés
A youtube csatornámra szeretnék végigjátszást és mind kettő elég ígéretesnek tűnik képek alapján. Aki játszott valamelyikkel is, le tudna írni róla pár dolgot?

#horrorjáték #Condemned: Criminal Origins #Haunted House Crypt #Ki ismeri ezeket?
2015. márc. 28. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki mondja, hogy a Condemned milyen parás volt, én egy pillanatig nem féltem benne. Megijedni, azt igen, de félni? Miért félnék attól, hogy egy csöves nekem ront egy vascsővel?


Végigjátszásra az utóbbit ajánlom, sokkal újabb, és még én sem hallottam róla.

2015. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondok valamit, mindkettőt letöltöd, végigjátszod őket fejenként 2 óra alatt, aztán eldöntöd, hogy melyik volt ijesztőbb.
2015. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!