Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem ezekben segíteni?...

Tudtok nekem ezekben segíteni? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elsősorban is: Szőke vagyok kicsit, de nagyon meglátszik, szóval nem biztos hogy elsőnek megértek valamit.


1. Mikor bizonyos ruhákat szeretnék letölteni a "bazárból" mindig azt írja ki nekem hogy: "A telepítés sikertelen. A stílus telepítése előtt installálnod kell a hozzá tartozó prémium tartalmat. Pedig az összes Sims 3 lemezem megvan.


2. Mikor személyre szabjuk a simet akkor ott a "hátteret" hogy lehet megváltoztatni?



2015. márc. 27. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*2. Azt tudom hogyan csak, nincsen "Mods" nevű mappám, se "Packages". Csináltam de úgy sem jó. :(
2015. márc. 27. 15:05
 2/5 anonim ***** válasza:

1,Próbálj meg erről az oldalról letölteni hajakat,ruhákat,stb.:

[link]

Itt le is írja, hogy kell betenni a játékba: [link]

A másodikra nem tudom a választ.

Remélem segítettem.

2015. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nagyon sokat segítettél! :) Ment a zöld mancs! :) A 2. kérdésre meg megtaláltam a választ!
2015. márc. 28. 11:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nagyon sokat segítettél! :) Ment a zöld mancs! :) A 2. kérdésre meg megtaláltam a választ.
2015. márc. 28. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. Örülök, hogy segítettem.;)
2015. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!