Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a battlefield 4?

Miért nem indul a battlefield 4?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve van, hogy játszok ezzel a játékkal. Eddig nem volt vele semmi gond. A gépem rendesen viszi. Viszont a problémám az, hogy szokásomhoz híven mikor csatlakozni akartam az egyik szerverre a következőt írta ki az errornál: Could not communicate with BF4. Please use the Task Manager to close it down. Nem nagyon értem, hogy mi lehet ez. Aki tud tanácsot adni annak előre is köszönöm!

2015. márc. 25. 21:23
 1/2 CptTomato ***** válasza:

Nincs semmi gond.... legalábbis komoly...

Gondolom ez akkor fordul elő amikor kilépsz egy szerverről és egy másikra akarsz csatlakozni.

Egyszerűen nem áll le rendesen, a program a task manager-ben (ctrl+alt+del) a folyamatok fülön zárd be.... várj egy percet és indítsd el megint...

Előfordulhat még egyéb esetben is nem csak újra csatlakozásnál... dühítő nagyon...de nem kell megilyedni.

2015. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bezártam, de sajnos ugyanúgy kiírja a hibát csatlakozásnál.
2015. márc. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!