Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgo Lounge problémák?

Csgo Lounge problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Mostanában újra elkezdtem fogadgatni a Csgo loungen,és se fogadni nem tudok csapatokra,mert egyszerűen kiválasztom a skineket amiket fel akarok rakni egy csapatra,és akkor azt írja hogy várjak a botra,de egy 2 perces várakozás után,csak azt írja,hogy : No active bets

Oké,ezt 3 meccsnél is eljátszottuk különböző időközönként,de még utánna sem oldódott meg a probléma,ráadásul botot azt mindig talált,csak sosem kaptam meg az offert,illetve az allábi dolgot írta ki amit fent említettem.

A másik problémám pedig az lenne,hogy szívesen tradelgetnék más emberekkel is,de amint rámegyek,hogy post trade,és ki is választottam a skineket,egyből azt írja,hogy : You have no trades.

Szóval ez lenne a problémám,a válaszokat előre is köszönöm.



2015. márc. 22. 22:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!