Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem látszik a simem, mit tegyek?

Nem látszik a simem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem látszik a simem, már próbáltam a /resetsim kódot is, de nem látszik. Egyszer elment az egyetemi diplomaosztó ünnepségre (ugyanis szülő) ott látszott, hazatért a gyerek de ő láthatatlan lett. Ugyanúgy elmegy dolgozni, de nem lehet vele enni, vagy aludni és a a szükségletei mennek le. Mit csináljak, hogy látszódjon? Amúgy buggol is, mert ha rákattintok a hűtőre, pluszba kiírja, hogy Ugatás, mert van egy kutyánk is. Ilyen még nem volt és nem akarom, hogy meghaljon.

#Sims #Sims 3 #SIM #bug #láthatatlanság #Egyetemi élet kiegésztítő
2015. márc. 18. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

tehát most otthon van, de nem látszik? vagy az egyetemen van?


azt tudod csinálni, hogy városképernyő, és ott kiköltözteted a simeket a házból, majd vissza

2015. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont most költöztettem, mert kicsi volt az előző ház, de nem változott semmi. Nem akar semmit se csinálni, éhes, rákattintok a hűtőre de csak ott áll vár (onnan tudom, hogy csak a kristály és a gondolatbuborék látszik csak). Próbáltam a testingcheataenabled true paranccsal teleportálni, de még azt sem akarja. Előző házban még tudtam vele dolgokat csinálni, itt már nem.
2015. márc. 18. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, nem azzal nem érsz semmit

a ki-be költöztetés sem segített? az baj

próbálj meg vele elutazni


ezen felül pedig tedd fel a nraas errortrap-ját és master controllerét


illetve előszőr próbáld meg ezt:


[link]

2015. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és ahogy olvasom, a ruha okozza


tehát az nraass mastercontroller stylst-tal is ki tudod cserélni a ruháit

2015. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Telepítsd Újra A Játékot.Ha Akkor Se Megy Nem Tudsz Mit Csinálni
2015. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

dehogy kell újratelepíteni


leírtam mit csinálj


üdv, Mike

2015. márc. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére nem kellett újratelepíteni a jatékot :) Elutaztattam a simeket ott már látszott, de tipegő volt XD aztán lezuhanyzott, ott felnőtt, aztán kijött a zuhany alól és megint visszaváltozott, CSAK, most gyerek lett XD aztán megváltoztattam a ruháját és minden jó lett. :) Mégyegyszert köszönöm! :)
2015. márc. 21. 15:34
 8/8 mamibabi válasza:
Nekem is ez volt a helyzet külön lementettem őket a tárolóba ahová a családokat tárolja,majd kidobtam a házat és a kiköltöztetett simeket majd a tárolóból visszatettem őket egy új házba és minden rendben lett.
2017. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!