Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Taurin játsszak-e?

Taurin játsszak-e?

Figyelt kérdés
Érdemes elkezdeni wowozni a Taurin, vagy van jobb magyar szerver is? Régebben játszottam rajta, mostanában mi a helyzet rajta?
2015. márc. 15. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik tört szerveren sem érdemes játszani, halvány árnyékai csak az igazi WoW-nak. Akkor inkább valami ingyenes MMO.
2015. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
összes tört wow tele van buggal, inkább játssz valami ingyenes MMORPG-vel, ha nem engedheted meg a wowot magadnak.
2015. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kb 3-4 év kihagyás után mentem vissza Taurira 2 nappal ezelőtt :D Nagyon utáltam régen de most kellemeset csalódtam.. A fejlesztők szép munkát végeztek Cataclysmben. De a közössé... még mindig sok gyökér, 10 évesek.
2015. márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A taurin ne játssz,még véletlenül se, bugos mint az állat. A login szerver újabban olyan szr,h van,h negyed órát nézheted a töltőképernyőt. A lock-hunter pet használhatatlan. Rengeteg terület be sincs scriptelve. Ha töltőképernyőt akarsz nézni,csak akkor ajánlom. A legnagyobb fos lett mostanában,egyszerűen pénzbányának használják,a kreditbefizetések miatt.

Ha infarktust-gyomorfekélyt-agyvérzést akarsz,csak akkor Taurizz, egy nagy adag trágya az egész!

2015. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!