Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom steamen...

Miért nem tudom steamen aktiválni?

Figyelt kérdés
Megvettem a borderlands 1 game of the year verzióját és amikor beakarom aktiválni steam azt írja ki hogy elöbb bekell aktiválnom az eredeti játékot.

2015. márc. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

tehát:

Vettél 1 kódot (gondolom nem steamen, mivel akkor azonnal aktiválja).

Beléptél a steam fiókodba, ott pedig felül Játékok - Termék aktiválása Steamen (vagy bal alsó sarok).

Tovább léptél a termékkód részhez, bemásoltad (vagy beírtad) a kódot, amit vettél.

Ezek után azt dobja ki, hogy aktiválni kell a játékot (tehát nem fogadja el a kódot).


Kérdés:

Biztosan nem használtan vetted a kódot (tehát megbízható forrásból vásároltad)? Ugyanis egy kódot egyszer lehet felhasználni, utána az véglegesen az accounthoz van kötve.


Ha fényképet kaptál a kódról, nem lehet, hogy elnéztél 1-1 betűt vagy számot? Pl O (betű) és 0 (nulla) nagyon hasonlóak, de igaz ez az I (i betú) és l (L betű) esetén is.


Ha írva (kijelölhető formában) kaptad a kódot, nem lehet, hogy bent hagytál szóközt, tabulátor jelet, stb a kód beírása előtt (vagy után)? Ez már elég neki, hogy ne tudja beolvasni és hibát generáljon. Kattints az elejére, nyomj párszor törlés gombot, majd a kód végén ismételd meg ugyanezt delete gombbal.


A steam fiókodon az életkort mire állítottad? Ugyanis a játék korhatáros, így ha kiskorú vagy steam adatai szerint, nem fogja engedni aktiválni a játékot.


Képernyő mentést tudsz csinálni és feltölteni netre, majd ide belinkelni? Azzal is előrébb leszünk.

2015. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újonnan vettem a játékot mediamarktból,próbáltam többször is beírni hogy esetleg nem-e írtam el,de úgy se müködött itt a kép ha erről gondoltad a képernyő mentést [link]
2015. márc. 14. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez rohadt nagy poén XD Nem kaptál több kódot?

Lényegében az a baja, hogy a steam szerint te valamelyik dlc-ket szeretnéd aktiválni, viszont ehhez meg kéne neki az alap játék.


Ha csak 1 kódod van és nem tudod aktiválni, akkor [link] felmész ide, a regisztrált fiókoddal itt is be tudsz lépni, ha minden igaz, ha meg nem, regelsz gyorsan és úgy nyitod meg.


Productnál kiválasztod a Borderlands-et

What type of question - CD key Question

A bővebb infónál meg Invalid CD key


Subject - Bought CD key from MediaMarkt not working


Szövegnek meg (olvasd át, van benne magyar is amit neked kell kitölteni):


Dear Support,


I bought the Borderlands Game of the year game in Mediamarkt at (dátum kb mikor vetted, nap hónap év), but I could not activate it on steam. It is writing out all the time, I need the basic game for dlc, but I only got 1 key in the box. The message:

[link]


I made a photo about the original box and DVD too for certification. Link:

"csinálsz 1 fotót a dobozról meg a dvd-ről, felrakod netre, mint a képfeltöltéseset és linkeled nekik".


I hope you can solve this problem.


I look forward to your answer.



Sincerely,

Felhasználónév



Sok sikert hozzá!

2015. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gezatata válasza:
megoldódott a probléma? mert én is hasonlóval küzdök.
2016. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megvan a probléma megoldása:

Be kell rakni az első cédét, bekapcsolod a team-et, és ott rákattintassz a "Könyvtár" gombra. Ott a bal felső sarokban a keresés melett van egy "Játékok" nevű gonb. Ha arra rákapcsolsz azután menj rá a "Kellékek" gonbra, és ott keresd meg a "Borderlands Granting Tool" nevű alkalmazásd, és telepítsd. Ha elindítod az aktiválja a steam-eden a Borderlands-játékot, és ha beírod a kódot, akkor megkapod hozzá az összes DLC-t.

2016. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!