Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stalker call of pripyat?

Stalker call of pripyat?

Figyelt kérdés
a tudományos bunkerbe van 3 képződménynek a helye. az egyik, az amit egy alagútban találok meg, miután felvettem jött egy "irányító". nem tudom mi a neve. a másik, meg az oázis szíve...ez a kettő meg van...de mi a 3.?
2015. márc. 10. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából 4 ilyen ,,képződménytartó'' van. Ez a három, és egy Ozersky(Asszem ez volt a másik tudós neve) mellett. A 2 feleslegbe egy galacsin, és egy húscafat képződmény kerül, mégpedig akkor, ha oda adod őket Garik-nak (A szomszédos szobában ül a Pilótával). Ő kéri, hogy segíts neki, mert nem tudja meg szerezni, de csak akkor mehet el, ha teljesíti a szerződést!
2015. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy ők ketten már elmentek....de úgy hogy nem tudtam neki megszerezni ami kellett neki...mikor átértem pripyatba, és vissza mentem a janov állomásra, ők ketten már nem voltak ott...a másod pilóta, velem jött amikor átmentünk pripyatba föld alatti alagútban....már végig vittem a játékot, csak nem mentem ki a zónából...csak kiváncsi voltam hogy mit lehet még oda adni nekik
2015. márc. 10. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, Garik akkor is el megy, ha nem segítesz neki. Ez annyin változtat, hogy Pripyat-ba érve nem ad neked egy ,,Buborék''-ot, és nem lesznek ott a képződmények!
2015. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!