Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield heroes?

Battlefield heroes?

Figyelt kérdés

sziasztok

azt szeretném kérdezni hogy, letöltöttem régebben a battlefield heroest, de egyszer letöröltem, és most megint szeretnék vele játszani, de ha rámegyek a linkre ahol el kell inditani, akkor ugy inditja el mindtha le lenne töltve, és ha betölti akkor választanom kell hogy acceptz vagy decline, de ha le acceptozom akkor kidob. mit csináljak ilyenkor? lehet hogy nem teljesen töröltem le vagy mi?


2015. márc. 8. 16:41
 1/1 Roland1404 válasza:
Nem biztos ez, de keress rá a gépeden úgy, hogy battlefield heroes. Törölj le vele minden kapcsolatosat. Ha ez nem jó csinálj új karit töltsd le stb. Aztán a régi kariddal be léphetsz, ha meg nem ott az új. Ez a nagy ötletem
2015. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!