Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft login bukkit plugin?

Minecraft login bukkit plugin?

Figyelt kérdés
Van olyan bejelentkezős plugin, ami a felhasználónevet menti az adatbázisba és nem egy random UUID-t? Vagy hozzá tudom kapcsolni a php oldalamat a LoginSecurity pluginhoz? (utóbbi online mySQL-t használ)
2015. márc. 4. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de AuthMe-t biztosan tudod kötni mySQL-hez, illetve ha eredetis névvel mennek fel, akkor az eredeti névhez kötött UUID-t is megkapod.
2015. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát az adatbázisban a felhasználónév úgy is szerepel, ahogy a szerveren látom az adott playert? Ok, köszi. Majd kipróbálom :)
2015. márc. 4. 20:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a plugint. Jó lenne, de valamiért e-mail aktiválás kell neki (pedig a config fájlban false-ra van állítva), de nem kötelezően kér email címet és amikor megadnám is hibásnak írja. Próbáltam gmail és freemail címmel is
2015. márc. 5. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
e-mailes csak akkor megy, ha html weblaphoz is kötöd. Nekem működik pedig.
2015. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Addig nem is probléma, a baj ott kezdődik, hogy miért nem lehet ezt az opciót kikapcsolni? /register, aztán /login és kész.
2015. márc. 6. 07:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, még hozzá teszem, miért van a pluginban /email add parancs, ha úgyis minden email cím hibás?
2015. márc. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!