Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki ismeri ezt a tarzanos játékot?

Ki ismeri ezt a tarzanos játékot?

Figyelt kérdés
Volt régebb egy nagyon jó 3D tarzanos játék amiben különféle dolgokat lehetett csinálni. Vagyis pl az egyik részében a kicsi Tarzannal menekülni kellett az elefántcsorda elől, és azthiszem olyan pálya is volt aminek az elején Jane menekült valami vadászok elől és ha sikerült elérni egy szakadékhoz ott le kellett ugrani ahol Tarzan elkapott és onnantól vele játszottál tovább a cél az volt hogy Jane megmeneküljön, vagy már nem tudom biztosan. Meg volt egy nagy növény amin ha szökdöstél pénzt adott. Nem online játék, ha jól tudom le kell tölteni a gépre. Ez nagyon zavaros lett de azért ha valaki felismerte légyszi írjatok, akkor is ha nem biztos :) .

2015. márc. 1. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az :) .
2015. márc. 1. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jujj kössz a videót! Már tudom hogy nem is 3D-s :D .
2015. márc. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!