Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok aktiválni a steam-e...

Hogy tudok aktiválni a steam-en Games For Windows-os játékot?

Figyelt kérdés

Msáhogy nem tudok menteni. Már próbáltam a játék hozzáadásával, de nem mutatja a telepített játékot. Próbáltam beírni a kódot a termékaktiválásnál, de nem sikerül...


És az az érdekes, hogy vannak játékok, amik már steam-esek lettek, és meg lehet venni őket...Most akkor aki menteni akar, annak újra meg kell venni ezeket a játékokat!?


2015. febr. 27. 14:03
 1/4 CptTomato ***** válasza:

A kettőnek nem sok köze van egymáshoz....

Ha steamen veszel gfwl játékot, akkor steamen keresztül ugye eltudod indítani, de ugyanúgy külön bekell jelentkezned a gfwl-be hogy menteni tudj. Akár offline felhasználót akár online felhasználót kell csinálni a gfwl-hez hogy menteni tudj.

2015. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

@CptTomato


A Games for windows live tudomásom szerint a Messengerrel együtt megszűnt. Akkor mégis hogy csináljak/miért csináljak ilyen profilt, hogy menteni tudjak...?

2015. febr. 27. 14:57
 3/4 CptTomato ***** válasza:

Nem szűnt meg, a messenger mint szolgáltatás/program megszűnt valóban ... illetve a skype-ba lett integrálva.

A windowslive mint szolgáltatás él outlook a neve.

A videojátékos vonalban nem történt változtatás, csak nem foglalkoznak vele állítólag lesz vmi új... de microsoftéknál ez sosem volt elsődleges...szal majd 1x... addig a régi gfwl szolgáltatás működik.

2015. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem..köszi. De az a baj, a games for windows live sem úgy működik már, mint rég. Akkor csak csinálnom kellet egy offline profilt játék közben, most meg állandóan azt írja hogy csináljak újat, és a régi nem megy...


Sztem ennek már vége van, nem lehet menteni rajta...

2015. febr. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!