Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA bug? Nálam van a hiba?

SeeMTA bug? Nálam van a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap letöltöttem a seemta-t. Igazából nem tudom, hogy bug-e vagy csak nálam nincs valami jól beállítva de olyan gondjaim vannak hogy pl.: Nagyon össze vannak mosódva az épületek, vagy nem látszik a föld és olyan mint ha a levegőben járnék. Illetve sokszor van olyan láthatatlanok az épületek és mondjuk látom a falon keresztül a parkolóban parkoló kocsikat vagy az épületben lévő embereket. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mi lehet ennek az oka? És valahogy be tudom úgy állítani, hogy ezek eltűnjenek? Először vagyok gta multi szerveren úgyhogy elnézést ha valami nyilvánvalót kérdeztem.:D A válaszokat előre is köszönöm és a helyesírásért pedig elnézést mobilon vagyok.



2015. febr. 27. 07:56
 1/2 ReGaSs ***** válasza:
Beállítások -> Haladó -> Streaming Memória. Húzd fel maxra, és megoldódik a problémád.
2015. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2015. febr. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!