Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok minden játékban...

Miért vagyok minden játékban ilyen reménytelenül béna?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek játszani szabadidőmben, de egyik játékban se vagyok jó. Borderlandsban folyton meghalok, bossoknál elakadok és csak nagyon keservesen jutok tovább. Bioshock 1-2-ben a játék eleje fele úgy elakadtam, hogy egyáltalán nem tudtam folytatni (semmi lőszerem meg életem meg mamám meg pénzem nem maradt.) Alice Madness Returns-ban is elakadtam és nem tudom folytatni. Skyrimben nem tudom mit kell csinálni. Dota-ban minden meccsemen én vagyok a legbénább. Pedig szoktam guide-okat nézni, és mindig azt csinálom amit azokban látok. (próbáltam a lolt, ott is ugyanez)

Egyedül a Goat Simulatorban nem vagyok szerencsétlen mert abban nem lehet. Még a candy crush is kifog rajtam.....

Mit csináljak? :/ Szeretek játszani és évek óta szoktam, de nagyon elszomorít hogy ilyen rossz vagyok benne :(

Hogy legyek jobb?

20/L


2015. febr. 25. 17:06
 1/6 anonim válasza:

Én is alapból nagyon sok játéknál bénácska vagyok. El kell fogadni, hogy a stratégiát nem igazán nőknek találták ki, tisztelet a kivételnek.

Jelenleg az Emporea-n játszom kb. fél éve, de jelenleg elmondhatom, hogy bár tapasztaltabb vagyok, de van még mit okosodnom.

Régebben a Diablóval valamint a Sacred-el játszottam, igaz nem akasztottam ki a két játékot, de az elején különféle kódokkal játszottam, a végére már annyira kitapasztaltam, hogy kódok nélkül is végig vittem az összes karakterrel.

Fel a fejjel, megy majd jobban is.

2015. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ra kell erezni, majd idovel osszejon

talan sokat segit ha csak a szorakozast keresed a jatekban, es nem az eredmenyt, tanulj meg vesziteni, utanna mar jobban megy minden.

2015. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már több mint 25 éve játszom, mégsem vagyok sokkal jobb nálad.

Úgy látszik van akinek nincs érzéke hozzá, bármit is csinál :/ Azért néha találok egyet-egyet amivel jól elvagyok, de nem egyszerű.

Ha valamelyik így elszomorít, ne erőltesd, az a lényeg, hogy te jól szórakozz. Próbálj ki minél több játékot és játékstílust, ne csak a nagyobb címeket és remélem találsz olyanokat amik neked is megfelelőek.


30/F

2015. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sok ideje játszok, mégis béna vagyok. Néha rám jön, és brutálisan Hardcore leszek, végigvihetetlenül nehéz dolgokat csinálok meg FPS-ekben, TPS-ekben, meg úgy kb mindenben, de pl ha felmegyek online játszani valamit, egyből lepuffantanak (bár ennek lehet az irodai egerem és a max 26 FPS az oka).

Ajánlom a könnyű fokozatokat a játékokban.

Milyet szeretsz játszani?

2015. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Dark Soulst, utána sétagalopp lesz az összes többi játék.
2015. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem fejlődött ki a taktikád. Én például iszonyat béna vagyok, ha nyílt harcban kell részt vennem, viszont a lopakodást és közelharcot szinte tökélyre fejlesztettem. :)

Abból, amit leírtál, azt veszem ki, hogy az említett játékok többségével még nem sokat játszottál. Talán egy kicsit pozitívabban kéne a dolgokhoz állnod, mert minden játékhoz hozzá kell szokni. Láttál volna engem, mikor elkezdtem a Dead Space-t... Megfordulni is kínszenvedés volt számomra :D A másik érdekes élményem az volt, mikor elkezdtem a Far Cry-t, először dugtam ki a fejem a szabad levegőre, és másodpercek múlva lepuffantottak... :) Aztán újra és újra. Végül a 15. végigjátszásom alkalmával már úgy vittem végig a játékot, hogy szinte egyszer nem lőttek meg.

Ha sikerélményt szeretnél, szerintem először semmiképpen ne multizz. Tapasztalatból mondom, ha van egy profi az ellenfél csapatában, rögtön el fog menni a kedved a játéktól.

Próbálj ráérezni a megfelelő stratégiára, és menni fog. Kitartás!

2015. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!