Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mi tetszett az NFS...

Nektek mi tetszett az NFS Underground 2-ben?

Figyelt kérdés
Mi fogot meg benneteket a játékban? Mitől annyira jó? Azért kérdem mert én most kezdtem el vele játszani, és kíváncsi vagyok, hogy akik játszottak már vele, hogy mit szeretek benne?

2015. febr. 24. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban rengeteget játszottam vele, ezért az NFS U2 a szívem csücske :) Egyszerűen jó volt minden eleme.. Az irányítás, a grafika, a pályák, a zenék, a hangulat.. Nagyon el van találva minden. Néha most is előveszem, ilyenkor eszembe jut amikor a PS1-emen toltuk az unokatesóimmal :)
2015. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve PS2-őn, az Underground 2 arra jött ki már.
2015. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor a fullra töltött nitrot benyomod az autópáján...

nem csak olyan c-sz-sz-sz-sz-sz hangja van, hanem czuuuuzs, és dübörög

marhajó, pláne ha végtelen nitród van... egyszer feltöltöd, és csak ütközéskor csökken :)

2015. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem az fogott meg, ha versenyen fél mapot rávertél az ellenfelekre felváltott 50. gearbe, mielőtt pont beértél volna a célvonalba aztán elhúzott melletted 1000 km/h-val. Ez nagyon zavaró, főleg a vége felé, csak úgy tudod őket megverni ha nézed a minimapot és úgy helyezkedsz, hogy beléd szálljon hátulról, aztán betol a célvonalba.


Amúgy nagyon jó, hogy rengeteg fejlesztést lehet tolni rá, sok bónusz cserélhető tárgy, az érdekessé teszi.

2015. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Életem első igazi videojátéka volt anno. Gondolhatod, hogy mennyire szerettem. A hangulata tényleg zseniális, és a játék közben szóló zenék is elég jók.


Mostanában, ha NFS-sel játszok, akkor az a Rivals, de félévenként minimum 1x bekapcsolom nosztalgiázásból az Underground 2 is. Egyszerűen nem lehet kibírni nélküle.

Összehsonlítva a Rivals-szal megdöbbentő, hogy mit fejlődött a számítógéptechnológia.


Bennem nagy nyomot hagyott az Underground 2, imádtam/imádom ;-)

2015. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én sokmindent szeretek benne.

Imádom a rengeteg fantasztikus tuningelemet és lehetőséget, Bayview gyönyörű éjszakai városát és azt, hogy az ellenfelek könnyen legyőzhetők és sokat lehet rájuk verni, így nyugodtan, lazán lehet tolni a versenyeket, nem kell stresszelni, meg küszködni. Ez sehol máshol nincs meg. Ezek miatt a mai napig az Underground 2 az egyetlen kedvenc játékom.

2016. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik a játékban, hogyha Mazda Nixta MX-5 típusú autót veszel az elején, azzal lazán végigviszed, és rendkívül könnyen lehet vele driftelni.


Az 50%-nál 38,286 volt az összes driftem

2018. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!