Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3 Vennék a Gta 5 Online...

Devergo01 kérdése:

Ps3 Vennék a Gta 5 Online kell Fizetni Valamit vagy a kiegisztökért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy ha Ps3 vennék akkor teljesen ingyen tudnák játszani Gta 5 Online-n? Ha igen akkor Más játékoknál is ingyenes?

2015. febr. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ps3 multi tudtommal ingyenes, így igen, ingyen tudsz multizni gta 5-ben vagy akár más játékokkal. Mivel a legtöbb kiegészítő (DLC) fizetős, így itt is fizetned kell külön érte (külön meg kell venni).
2015. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kiegészitök (Fontos)? Kell az Online Játékhoz? Vagy csak olyan felesleges dolgok? Atol fügetlenül Nélkülözhetö az online játékban? Magyar emberekel attol még játszhatok? Tudom sok kérdés egyszere de nagyon tudni akkarnám köszi az elözö választ :)
2015. febr. 23. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:

a kiegészítők olyan bónusz dolgok, amik az alap játékban nem érhetők el (lásd, túl korán dobták piacra, így az adott tartalmat, amit egyébként bele raktak volna, kiegként adják el plusz pénzért, mai bevett szokás), ezek lehetnek:

-új kinézetek

-új területek/küldetések

-új eszközök (fegyver, felhasználási tárgyak)

meg egy tucat más dolog.


A GTA 5-nek, mivel nemrég jelent meg, nincsen elérhető DLC-je. Ha meg is jelenik, majd akkor lehet eldönteni, hogy kelleni fog-e ,vagy sem. Ha pl új terület lesz benne új küldikkel stb, akkor nem feltétlenül kell, de ha mondjuk az alap területre raknak be izom vad új fegyvereket, stb, az neked nem feltétlenül lesz elérhető, így hátrányba kerülsz. De mivel még nincsen kiegészítője, ez nem számít.

2015. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ingyen tudsz multizni. A GTA V-höz még csak frissítések jöttek, amikben a hibajavításokon kívül, autók, fegyverek, ruhák és új játékmódok voltak. Ezek ingyenesek, és muszáj feltelepíteni ezeket, különben nem tudsz bejelentkezni PSN-re, ha játszol, ezért multizni se tudsz. Márcus 10-én jön az első DLC, ami INGYENES lesz, és a multis rablásokat fogja tartalmazni. Tehát a lényeg, hogy ingyen tudsz multizni.
2015. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT mÁR Olvastam hogy jönn DLC márc 10-én de eszt a DLC késöbb is le tudom tölteni nem? És eszt hol tehetem meg a ps3 belül?
2015. márc. 4. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, később is letöltheted. Mivel ez már DLC lesz, szerintem a játékon belül a menüben a PlayStation Store menüponton belül lesz.
2015. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2015. márc. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!