Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen WoW Wrath of The Lich...

Milyen WoW Wrath of The Lich King Szervert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, nekem ez a kiegészítő tetszett a legjobban valamiért szóval egy ilyen szervert keresnék.

2015. febr. 20. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Molten wow, igaz a tauri sokkal jobb minőségű volt. Molten tele van hatalmas bugokkal, és sokszor 30-40 percet kell várnod, hogy fel tudj lépni, de Európában így sincs jobb szerver.


Próbáltad a Warlords of Draenort is? Szerintem kifejezetten jó lett. Igaz, hogy a pvp wotlk-ben volt a legkiegyensúlyozottabb, és wod-ban a pvp konkrétan játszhatatlan, de azt leszámítva fantasztikusan jó kieg. Megéri befizetni eredetire mostanság.

2015. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam ige, nem nyűgözött le annyira + én leginkább pvp-zek. :D Majd megnézem akkor ezt a Moltent, azt hallottam hogy átjött EU-ba és az Arena Tournamenttel "társultak", vagy nem tom, nem tudom jobban mondani, és azért az Arena Tournament PvP része kifejezetten nagyon jó szerintem, de azért szeretem a fejlődést is, így az instant 80-as szerverek nem jönnek be.
2015. febr. 21. 17:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont majd ha jön a Nostalrius WoW és a Kronos WoW azokat tuti hogy ki fogom próbálni, és ki tudja, lehet megtetszik a vanilla. :D
2015. febr. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!