Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná nekem az...

Valaki elmagyarázná nekem az egész World of Warcraft-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


(Trollok kíméljenek, normális értelmes válaszokat szeretnék kapni a kérdésemire)


El szeretnék kezdeni World of Warcraft-ozni eredeti Serveren.


Na most annyi a baj, hogy semmit nem tudom erről a játékról, de nagyon nagyon tetszik.


El tudná nekemem valaki magyarázni, Skypeon, TeamSpeak-en, az egész játék lényegét? Úgy értem, hogy melyik "kaszt" mire képes, mit hogy érdemes benne csinálni, stb?


Illetve ez egy "egyszemélyes" játék vagy csapatba sokkal többre lehet benne vinni?


Tehát szeretnék egy "felvilágosító" órát vagy napot hogy elmagyarázza valaki, aki ráér, hogy mégis mi hogy működik ebben a "világban"


Előre is köszönöm!



2015. febr. 19. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

ezer meg ezer oldalnyi leiras van kasztokrol meg hogyan kell oket fejleszteni. a googlet nem a tegnap talaltak ki

csapatjatek, egyedul unalmas a jatek

2015. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy senki nem fog neked napokig magyarázni a játékról. Kezd el vagy nézz róla videókat és rájössz.
2015. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tízéves lányom magától rájött mindenre. Igaz, ő tudott angolul.
2015. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!