Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft bukkit szerver...

Minecraft bukkit szerver segítség?

Figyelt kérdés

Adott egy elkészített 1.7.5-ös bukkit szerver.


Ugye még nincs beállítva semmi, de most a kérdésem ennyi lenne.


Ha pluginok közé rakom az essentialst, akkor sokkal jobb lesz a felülete az egésznek, parancsok, admin parancsok, stb.


Az alap játékosok pedig a /home és a /back féle parancsokat használhatják.


DE! Olyat lehet csinálni, hogy valamivel lekorlátozom a parancsokat? Például, hogy hiába lehet, én megcsinálom, hogy aki alap játékos, AZ SEMMILYEN parancsot nem tud használni.

Ha lehet, hogyan?



2015. febr. 19. 16:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Hogy ha nem minecraftról lenne szó, akkor ez furán hangzik, de összefoglalva:


Lehet olyat, hogy "nekem mindent lehet, nekik meg csak annyit, hogy játszani?"

2015. febr. 19. 16:43
 2/10 anonim ***** válasza:

persze, erre lettek kitalálva a permission (jog) beállító pluginok, mint a group manager vagy Permissions Ex.


Beállítasz különböző csoportokat különböző nevekkel, aki be van állítva egy csoporthoz, a csoporthoz rendelt parancsokat. Komolyabb szervereken prefix és suffix segítségével a neved elé mögé stb ki is írja az aktuális rangodat.


Alap esetben essentials parancsokat csak OP joggal rendelkezők használhatnak. Tehát sima alap játékos /back-elni se szabadna, hogy tudjon.


[link]

- essentials.enchant

- essentials.more .... ilyeneket kell szépen beírogatni.


Annyit mondanék, lesz vele munkád bőven, szóval készülj fel, nézz róla videókat, stb.

2015. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a választ!

Remélem kitapasztalom!

2015. febr. 19. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kell küldhetek neked group manager-es meg essentials beállításokat, írj privátban e-mailt ha érdekel.
2015. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak annyit szeretnék kérdezni hogy bérled vagy saját? :)
2015. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Saját :)
2015. febr. 20. 20:41
 7/10 anonim válasza:
Köszi! :)
2015. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy csináltál szervert? *-*
2015. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 GyakoriZoli válasza:
luke , megkérte hitlert hogy szarjon neki.
2015. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beírod, hogy bukkit szerver készítés a youtube-ba.


Lehet, hogy hiába, és szenvedni fogsz egy hétig TALÁN, de mindenre magadtól kell rájönni, az kezdő löket elég, az pedig a youtube ;)


Én megkaptam az első számítógépemet 3.-ban, most 9.-es vagyok, és amikor beültem, azelőtt még telefon sem volt a kezemben, nemhogy gép, szóval a bekapcsoló gombot is úgy kellett megkeresnem.

És ez alatt a 6 év alatt senki nem segített, és most meg már informatikus akarok lenni, és a telefonokhoz is értek valamennyire, tudom melyik miért jó stb.


Ez tudom, hogy felesleges volt, csak példaként hoztam fel, hogy keress.


Erre most jöhet a válasz, hogy én miért nem kerestem meg a szerver jogokat, de azért ez nehezebb.

Szerintem a configolásra magamtól nem fogok rájönni, itt van az a pont 6 év alatt, hogy segítség kell, mert amúgy valami informatikával kapcsolatos munkát akarok.

2015. febr. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!