Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terminator salvation magyarítá...

Terminator salvation magyarítás nem jó miért?

Figyelt kérdés
Fel telepítettem a magyarítást , de még is angol , mi lehet a hiba? Pedig jó helyre telepítettem.
2015. febr. 19. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lehet a hiba, hogy nem vagy hajlandó nyelvet tanulni.
2015. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akik tudnak angolul, azoknak miért kell játszani a fejüket?? Én nem tok angolul bocsáss meg nekem....
2015. febr. 19. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:

- nem jol telepitetted

- a magyaritas nem kompatibilis minden tort jatekkal

2015. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2: A nyelvtudás a legfontosabb tanulmány az életben, a magyarítások pedig a tanulást gátolják. Ennyi.


A lányom 14 évesen tette le a középfokú angol nyelvvizsgát, pedig nem nyelvi suliba jár, és nyelvtanárhoz sem járattuk. Az angol nyelvtudásának köszönhetően minimum kétszer-háromszor annyit tud a világról, mint az osztálytársai, pedig nincs a legjobb tanulók között. Lehet találgatni, melyikük viszi majd többre az életben.

2015. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1, 2 nyelvet tanultam szinte tanar nelkul, megsem verem nagy dobra.

es nem mindenki tanul angolt az iskolaban, vagy csak egyszeruen gyengebb idegen nyelvbol...

2015. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van ilyen játék. Mindenesetre eléggé lehúzzák mindenhol.
2015. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csori96 ***** válasza:

#4 - Ez emberfüggő. Mint írtad, a lányod nincs a legjobb tanulók között. Gondolom, nem megy minden ugyanolyan jól, mint az angol. Ebből is látszik, hogy az angol vagy különösképp érdekli vagy jó érzéke van hozzá, esetleg mindkettő. Ezáltal sokkal, könnyebben el tudta sajátítani, mint mások.


A lényeg, hogy fontos a nyelvtudás, de nem szabad elfelejteni, hogy nem vagyunk egyformák.


Pl.: Albert Einstein sem a nyelvtudásáról vált ismertté, 3-as volt franciából.

[link]

2015. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam még mindig nem jó a magyarítás.. :D
2015. febr. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!