Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Archlord 2? (Bővebben lent! )

Archlord 2? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az alap játékkal egy filmben találkoztam, ahol nagyon jónak tűnt... kis kutatómunka eredményeként találtam meg a második részét. Tudnátok nekem véleményt, illetve azt leírni, hogy ingyenes-e a játék? Előre is köszi!

#ingyen #ArchlordII
2015. febr. 16. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

amikor én játszottam vele alfában még ingyenes volt, érdekes kinézet, korhű ruhák (középkor, láncingek ,stb).


Magától a játék menettől nem dobtam egy hátast, van benne auto út kereső, ami odavisz a küldikhez, még gondolkoznod se kell.


Skillek - elmennek, de nem eget rengetőek. Külön vicc volt a könnyű közelharci egységemet 100 kg vasruhába öltöztetni, mivel csak azt nézi, megvan-e a szint követelmény.

2015. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval nem egy hű de nagy játék... szerinted van értelme elkezdeni?... Így a válaszod alapján (köszönöm) nem nagyon....
2015. febr. 16. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet valakinek tetszik, nekem tera, guild wars 2, stb után nem jött be, elég laposnak tűnt, grafikailag elmaradottabb, stb.


Tegyél vele egy próbát, ha nem tetszik, max letörlöd.

2015. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!