Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a GTA San Andreas mod színezését?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem volna, hátha valaki tud rá megoldást.

Hogyan lehet deaktiválni, átszerkeszteni egy modot úgy, hogy színezhetetlen legyen a GTA San Andreasban. Azaz, ha esetleg multiplayer szerveren a jármű, hiába "zöld" színű, én magamnak úgy lássam, ahogy beraktam, tehát "fehér". Nos, elég értetlenül fogalmaztam, de megpróbálom ennél érthetőbben leírni. :D

Van nekem egy mod, amely fehér színben néz ki jól, úgy szeretném használni. Viszont, a modell színezhető, ezáltal ha én szerverre megyek fel, akkor csúnya színbe látom. Valaki tud-e rá megfelelő opciót, hogyan lehet ezt a lehetőséget kikapcsolni..? TXD Workshop természetesen van, ZModeller szintén, tehát ha valaki ezekkel a programokkal tud megoldást, kérem ossza meg velem.

Köszönöm! :)



2015. febr. 15. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!