Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends tűzfal...

League of Legends tűzfal problematika?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdte el nekem. Minden jó, kiválasztom a hőst s a többi, de amikor be kellene jönnie a töltöképernyőnek akkor kapok egy tüzfal problémát és kidob. Visszacsatlakoznék, de megint ez van. Jó egyből google nézzük milyen probléma van erre. Találtam egy programot WTFast néven, ezen keresztül léptem be a LoL-ba, és már jött is a töltöképernyő és tudtam is játszani egészen a következő frissítésig. Na akkor megint fekete képernyő, hiba üzenet, tűzfal probléma. Jó, nézzük mit lehetne tenni, WTFast ingyenes verziója lejárt. Jó, de lehet kijött már egy újabb WTFast és azon megint van ingyenes verzió, így is lett, és megint tudtam játszani. Ez mind szép és jó, de nem akarom minden frissítésnél keresgélni egy megfelelő WTFast ingyenes verziót. Másoknál is előfordul ez? Mit lehetne ez ellen tenni?

2015. febr. 15. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

esetleg megnezhetned a tuzfalad hogy nincs-e a jatek blokkolva

a Wtfast-ot teljesen mas celra talaltak ki.

2015. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a tűzfal nem blokkolja a játékot, de az viszont érdekes, hogy a WTFasttal pedig müködött
2015. febr. 15. 14:07
 3/3 postaldrew válasza:
Ugyan ez az én problémám is!
2015. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!