Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a neve?

Bokor Gergo kérdése:

Mi ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Régen játszottam vele.Úgy a 2004-es években.Akkoriban az a játék olyan volt mint most a gta 4.

Amire emlékszem:Jó grafikájú

Egy másik bolygón játszódik ahol ürlények laknak,de a főszereplő inkább ember.

Egyetlen városban játszódik(ha jól tudom) ami tele van reklámmal stb.

Ahoz hogy kapjál küldetést egy bárba kellet menj és ott egy főnöktől.

Nem kocsik voltak hanem kicsi repülő gépek amikben max 4-en fértek bele.

Ha rosszat csináltál ugyanúgy lettek csillagaid és kék robotrendörök követtek.Ha jól tudom mindig csak 2.

A városból nem lehetett kimenni.Emlékszem,hogy fel akartam repülni,de nem ment tovább


Nagyon jó lenne,ha tudnátok a nevét!A válszokat előre is köszönöm!



2015. febr. 13. 21:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem,hogy nagyon sok ember-robot-szörny volt.És mindegyiken robot ruha,de a fej látszódott.
2015. febr. 13. 21:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Könnyű volt letölteni.Lehet,hogy régebb játék csak én úgy 2004-2005 között játszottam.
2015. febr. 13. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom, de érdekes, hogy a GTA-hoz hasonlítod. Gondolom arra utalsu, hogy olyan felkapott volt. Csak emlékeztetni szeretnélek, hogy a Grand Theft Auto: San Andreas 2004-es, A Vice City 2002-es, a GTA III 2001-es. Szóval már a te játékod idejében is GTA őrület volt, így furcsa a hasonlat.
2015. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyan hatást gyakorolt rajtam akkor,mint most a gta.Most is játszanék vele.Azért hasonlítom a gta-hoz mert ugyan olyan nézetből volt,voltak missziók,stb
2015. febr. 13. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Scrapland?
2015. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háát hasonlít hozzá,de nem hinném,hogy ez lett volna.
2015. febr. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!